13 października wybory parlamentarne

0
+ -
1
Wybory parlamentarne w Polsce w 2019 roku – zarządzone na 13 października wybory do Sejmu i Senatu przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę dnia 6 sierpnia. Był to najwcześniejszy możliwy termin. Wybory przeprowadzone zostaną na podstawie kodeksu wyborczego. Jeśli nie wiesz na kogo głosować czytaj dalej powiemy Ci na kogo. Nie głosuj na byle kogo, i nie zostawaj w domu, głosuj od nas zależy dalszy nasz los... ​​​​

W związku z tym, iż Konfederacja w dalszym ciągu jest zamilczana w mediach, przez co zasięg programu wyborczego jest stosunkowo mały, poniżej przedstawiamy kluczowe punkty partii:


W związku z tym, iż większość największych mediów w Polsce stara się zamilczeć, jeden z pięciu ogólnopolskich komitetów wyborczych startujących w wyborach do Sejmu RP 13 października 2019 - my młodzi patrioci - czujemy się w obowiązku do poinformowania społeczeństwa o alternatywie dla partii, które w ciągu ostatnich 30-stu lat miały swoje rządy, a nic nie zmieniły (PIS, PO, SLD, PSL).

Tą alternatywą jest, jedyna, anty systemowa partia startująca w tegorocznych wyborach z listy nr 4 - KONFEDERACJA.

Pragniemy przedstawić 5 czołowych postulatów owego ugrupowania:

1. Największa w HISTORII obniżka podatków! Tzw. "1000+" - obniżka podatku PIT do 0% (przez co każdy pracujący Polak dostanie wyższe wypłaty o ponad 1000zł miesięcznie)2. Szybkie i sprawiedliwe sądy - proces sądowy docelowo w miesiąc czasu (w przypadku prostych spraw).


3. Bon edukacyjny, bon kulturalny - usprawnienie polskiej edukacji.


4. Silna polska armia, bezpieczeństwo narodowe


5. Zdrowe życie, sprawna służba zdrowia, ochrona przyrody


Konfederacja planuje UPROŚCIĆ system prawno-podatkowy, dzięki czemu polscy przedsiębiorcy - prawdziwi twórcy bogactwa narodowego - nie będą musieli tracić, aż tyle czasu i nerwów na walkę z urzędnikami.


W ostatnich wyborach nie głosowało ok. 15mln Polaków. Każdy głos się liczy, Twój również!

Zachęcamy do udostępniania, głosowania, wszystkich !!

Add comment

The author will be very pleased to hear feedback about your news.

Komentarze 0