0
+ -
0

Jak wszyscy wiemy od 30 lat w Polskim sejmie rządzą na zmianę te same osoby. Oto długa lista Afer Platformy Obywatelskiej, Polskiego Stronnictwa Ludowego  i Prawa i Sprawiedliwości, za które nikt nigdy nie trafił za kratki. Możemy rozliczyć ich sami! 13-stego października mamy szanse coś zmienić! IDŹ NA WYBORY i oddaj głos na jedyną Pro - Polską partię. Konfederacja lista nr 4!
0
+ -
0
Rzeczpospolita analizuje sprawozdanie z realizacji programu 500+, które rząd w ostatnich dniach przesłał do Sejmu. Wynika z niego, że po raz pierwszy od wprowadzenia programu wzrósł w Polsce poziom skrajnego ubóstwa. Ponadto spadł zarówno wskaźnik urodzeń, jak i dzietności. 

W swoim sprawozdaniu rząd informuje, że w 2018 roku poziom skrajnego ubóstwa wyniósł 5,4%. To
odsetek osób żyjących poniżej tzw. minimum egzystencji. W zeszłym roku wynosiło ono 595 zł na osobę samotną i 1606 zł na czteroosobową rodzinę.


0
+ -
0
Wybory parlamentarne w Polsce w 2019 roku – zarządzone na 13 października wybory do Sejmu i Senatu przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę dnia 6 sierpnia. Był to najwcześniejszy możliwy termin. Wybory przeprowadzone zostaną na podstawie kodeksu wyborczego. Jeśli nie wiesz na kogo głosować czytaj dalej powiemy Ci na kogo. Nie głosuj na byle kogo, i nie zostawaj w domu, głosuj od nas zależy dalszy nasz los... ​​​​