{forumStyle}

Kolejne odnowienie placu zabaw przy Stojałowskiego

Chodzi o plac zabaw w rejonie pomiędzy blokami przy ul. Halszki 37 i Stojałowskiego 17. Na zielonym terenie, wokół starych i niezbyt licznych urządzeń do zabawy rosną gęsto posadzone brzozy. Mieszkaniec tego terenu zgłasza nam, że na pniach pojawiły się namalowane pomarańczowym sprejem kropki i napisane przez dzieci kartki. Dzieci piszą, że są przeciw wycince drzew.
Czytaj więcej
0 0

Park na Kurdwanowie czeka rewitalizacja

Chodzi o ponad 4-hektarowy teren w rejonie ul. Bujaka. 20 lat temu został on przekazany miastu przez spółdzielnię mieszkaniową Kurdwanów Nowy. W ostatnich latach pojawiły się tam nowe urządzenia (m.in. siłownia na wolnym powietrzu), ale ogólny stan parku pozostawia wiele do życzenia. Mieszkańcy i spółdzielnia od dawna zwracają uwagę na to, że potrzebny jest remont alejek, montaż nowych ławek i koszy, budowa toalety czy remont muszli koncertowej.
Czytaj więcej
0 0

Pożar BMW na Kurdwanowie. Policja wyjaśnia przyczyny.

Parę minut po północy we wtorek w Krakowie przy ulicy Halszki doszło do pożaru samochodu BMW. - Na miejscu pracowała straż pożarna i mundurowi - przekazano nam w biurze prasowym krakowskiej policji.

Policjanci ustalają teraz okoliczności pożaru. - Powołany zostanie biegły do spraw pożarnictwa. Dopiero mając jego opinię będziemy w stanie powiedzieć, co było przyczyną - usłyszeliśmy od krakowskich policjantów.

Czytaj więcej
0 0