Carrefour Premium zamiast Almy na Kurdwanowie ?

0
+ -
0
 Wszystko na to wskazuje, że sklep francuzkiej sieci Carrefour pojawi się w galerii handlowej Dekada na ulicy Stojałowskiego zamiast upadłej Almy. Po niedawnej informacji o planowanym zastąpieniu przez Carrefour miejsca po zamkniętych delikatesach Alma w Galerii Olimp w Lublinie francuska sieć podpisała kolejną umowę na wynajem lokalu po krakowskiej sieci. I to właśnie w Krakowie. Carrefour wprowadzi się do mierzącego ponad 1,3 tys. mkw. lokalu w Galerii Dekada, położonej w południowej części miasta niedaleko obwodnicy, przy ul. Stojałowskiego.
Będzie to czwarta placówka Carrefoura tego formatu w Krakowie.

Centrum Handlowe Dekada w Krakowie to jedno z jedenastu obecnie działających w kraju pod tym szyldem niewielkich, osiedlowych centrów handlowych. Działa od września 2012 roku i liczy 3,4 tys. mkw. powierzchni handlowej. Do jego najemców należą m.in. Rossmann, Pepco, Empik, Wakacje.pl czy bank PKO BP.


Przy okazji na drzwiach zamkniętej Almy możemy znaleźć ogłoszenie o poszukiwanych pracownikach do nowego sklepu. Jeśli szukasz pracy na naszym osiedlu Kurdwanów Nowy wyślij swoje CV na adres: [email protected] lub zadzwoń do kierownika sklepu pod numer: 500-499-215

Czekamy z niecierpliwością na otwarcie nowego sklepu Carrefour Premium w Dekadzie.

Add comment

The author will be very pleased to hear feedback about your news.

Komentarze 1

Joanna
Joanna 11 Maj 2017 10:18
Czy wiadomo kiedy sklep ruszy? Czy jeszcze przed wakacjami? :)