Opieka nocna i świąteczna, apteki całodobowe

 Krótki i szybki artykuł, gdzie dzwonić w nagłych sytuacjach medycznych. Zawsze, gdy jest nagła sytuacja staramy się znaleźć numer do przychodni lub przypomnieć sobie ulicę, gdzie sprawowana jest całodobowa opieka medyczna, spieszymy z pomocą każdemu kto choć raz szukał i nie mógł znaleźć, a zależało mu na czasie. Zachęcam do dodania tej strony do ulubionych w telefonie oraz komputerze w razie nagłej sytuacji.


Nocna i Świąteczna Opieka Medyczna


- Szpital św. Rafała w Krakowie, ul. Bochenka 12 385 58 05 ( w tygodniu, soboty, niedziele i święta od 18 do 8 ).- NZOZ Kraków - Południe, ul. Kutrzeby 4, 12 656 10 07 ( w tygodniu, sobota, niedziele i święta od 18 do 8 )Najczęściej w tej przychodni znajduje się pediatra dla małych i średnich dzieci, warto zadzwonić i zapytać, w którym oddziale przyjmuje dany lekarz.


- NZOZ Kraków - Południe, ul. Szwedzka 27 12 266 02 70 (często również pielęgniarki będące na dyżurze proszą o kontakt na ten oddział, gdy niema pediatry w w/w również pomoc działa od 18 do 8 w tygodniu, soboty, niedziele ,i święta).


Apteki całodobowe:


- Apteka DOZ ul.Kalwaryjska 94 (przy Rondzie Matecznym) otwarta 24h
Jeśli jesteś w innym rejonie lub potrzebujesz zobaczyć pozostałe przychodnie i szpitale, gdzie udzielana jest pomoc w tygodniu, sobotę, niedzielę oraz święta http://www.nfz-krakow.pl/dla-pacjenta/pomoc-w-stanach-naglych/nocna-i-swiateczna-opieka-zdrowotna/ kliknij w ten link.


Zobacz mapę aptek całodobowych i znajdź tę, którą masz najbliżej:
Pamiętaj, że wyniki mogą nie pokrywać się z rzeczywistością. Niekiedy apteki mogą być zamknięte mimo wszystko.
0 0
Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz