ekurdwanow.pl » Wiadomości » 24 Festyn Jesień Kurdwanowa 2017
24 Festyn Jesień Kurdwanowa 2017
 Jak co roku Spółdzielnia Kurdwanów Nowy organizuje festyn "Jesień Kurdwanowa" dla mieszkańców osiedla i nie tylko już po raz 24 będziemy się dobrze bawić. W tym roku dodatkowo obchodzimy jubileusz 25-cio lecie spółdzielni mieszkaniowej. Zapraszamy 2 - 3 września 2017 na nasze alejki.
W sobotę 2 września:
na boiskach „Orlika” przy ul. Bujaka 15 o godz. 10.00 rozpocznie się turniej piłki nożnej (kat. do lat 13), a o godz. 16.00 spotkają się miłośnicy psów rasy mieszanej na ich XIV wystawie i konkursie pt. „4 łapy”, połączonych ze zbiórką karmy dla podopiecznych ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie. O godz. 17.00 na „Orliku”, zgodnie z wieloletnią tradycją, rozpocznie się mecz piłkarskich oldbojów z Kurdwanowa z oldbojami KS „Orzeł” Piaski Wielkie.

 
Wniedzielę 3 września
na terenie Parku Kurdwanowskiego nastąpi część artystyczna 24.Festynu, którego wydarzeniem będzie koncert gwiazdy wieczoru – piosenkarki URSZULI. Wcześniej na estradzie swoje wielkie szlagiery przypomni popularny i lubiany zespół „Bayer Full”, wystąpi Orkiestra Reprezentacyjna Miasta i Gminy Myślenice, a Roberto Zucaro zaśpiewa wielkie włoskie przeboje. Zatańczy i zaśpiewa również młodzież z podgórskich domów kultury. Na estradzie odbędą się też konkursy z atrakcyjnymi nagrodami: „25 lat Spółdzielni Mieszkaniowej Kurdwanów Nowy” i „Internet - co o nim wiesz”.
   Na uczestników Festynu w niedzielę na terenie parku będą oczekiwać już od godz. 10.00 liczne atrakcje: bogate w oryginalne urządzenia wesołe miasteczko, stoiska gastronomiczne i handlowe.
  Do tradycji niedzielnego programu festynu „Jesieni Kurdwanów” należy znana prawie od jej początku akcja krwiodawstwa, prowadzona w specjalnym autokarze PCK przez Hutniczy Klub Honorowych Dawców Krwi, oraz bieg na trasie Mini Maratonu (XI edycja). Festyn jak zawsze zakończy o godz. 21.30 oczekiwany przez uczestników pokaz ogni sztucznych.

 
Zapraszamy.
Autor Pawel 17-08-2017, 07:05 Odsłon: 3 179
Dodaj Komentarz
Twoje imię:
Twój E-Mail:

Wpisz dwa słowa widoczne na obrazku: