Zumba na osiedlu Kurdwanów Nowy

0
+ -
1

Nasz Dom Kultury przy Witosa 39 organizuje różne zajęcia dla mieszkańców Kurdwanowa i nie tylko. Zajęcia dla dzieci cieszą się dużym zainteresowaniem. A my starsi nie zapominajmy o sobie w tym pedzie życia i znajdźmy coś co będzie naszym oderwaniem od pracy, domu ,dzieci i będzie nam dawało dużo energii do działania a przede wszystkim byśmy czerpali radość z tego. Myślę, że takim zajęciem własnie będą zajęcia ZUMBY.

Dla przypomnienia-Zumba to kompletny program treningowy, zawierający wszystkie elementy fitnessu: cardio,pracę mięśni, równowagę i gibkość. Choreografie inspirowane są głównie tańcami latynoskimi. Zumba zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku.
    Zajęcia ZUMBY trwają zwykle godzinę. Na podstawie różnych ścieżek muzycznych, których przykłady podajemy poniżej w linkach, instruktor wykonuje proste choreografie, które mogą być naśladowane przez uczestników. Rozgrzewka trwa od 5-10 minut a zawsze na koniec są dwie lub jedna piosenka pozwalająca na wyciszenie i rozciągniecie.
    Czyli Zumba to nic innego jak intensywny trening całego ciała przy porywającej muzyce dzięki, której nie czuje się zmęczenia ponieważ mamy wrażenie jakbyśmy byli na dobrej imprezie a nie spędzonej monotonnie godzinie na siłowni czy fitnessie. Nasza przewspaniała instruktorka Joanna Rysiewicz nie jedną osobę nakręci pozytywnie, radością i chęcią życia. Naprawdę jest to człowiek o wielkim sercu.Gwarantujemy miłe spędzenie czasu, oderwanie od zwykłej szarej rzeczywistości, monotonii życia codziennego.
Zachęcamy mieszkańców Kurdwanowa i nie tylko na wspólny trening, rozmowę, poznanie się i nawiązania nowych znajomości a przede wszystkim spotkania się w miłej przesympatycznej atmosferze. Nie ma przedziału wiekowego ani podziału na płeć. Każdy jest mile widziany... 
    Zumba w Domu Kultury jest prowadzona w każdy wtorek od 18:00 do 19:00. Jednorazowy wstęp kosztuje 12zł a karnet 8 wejść 80zł. Więcej informacji oraz zapisy pod nr tel 12 654 40 05 lub 654 40 65 wew. 223.
Poniżej podajemy wam linki byście mogli zobaczyć jak to mniej więcej wygląda


Add comment

The author will be very pleased to hear feedback about your news.

Komentarze 0