ZUMBA w Domu Kultury Kurdwanów Nowy


U Nas w Domu Kultury przy ul. Witosa 39 od niedawna są prowadzone zajęcia  ZUMBY. Jeśli masz trochę wolnego czasu i siedzisz w domu przed telewizorem albo chcesz po prostu wyrwać się z domu by odpocząć od dzieci, rozerwać się trochę? Zumba świetna na wszystko.


Nie wiesz czym jest ZUMBA? Zaraz Tobie co nieco opowiemy...
    ZUMBA to nic innego jak połączenie tańca z fitnessem przy muzyce latino-amerykańskiej. Jest to bardzo intensywny trening całego ciała. Jest to efektywne, szybkie i przyjemne spalanie kalorii. Szczerze, podczas zumby nie czujemy tego, ze jest to intensywny trening ponieważ tak naprawdę dobra muzyka, świetna zabawa, miła atmosfera oraz wspaniałe ruchy sprawiają, ze tak naprawdę jesteśmy na dobrej imprezie. Zumba zmienia życie i podejście do świata na lepsze. Jest dobrą zabawa, która pozytywnie uzależnia ;). Złe samopoczucie, depresja jakieś stany typu „nie mam siły” czy „nie chce mi się” odejdą w zapomnienie przez to, że daje to wiele energii do życia i dalszego działania.
    Nie należy się poddawać po pierwszym razie na zumbie. Gwarantuje, ze kolejnym razem będzie lepiej i poczujesz ze jest to lepsze niż siedzenie w domu.
    Zumba w Domu Kultury jest prowadzone przez wspaniałą instruktorkę w każdy wtorek od 18:15 do 19:15. Jednorazowy wstęp kosztuje 10 zł a karnet ośmiu wejść 64 zl.
Poniżej podajemy linki z youtube byście mogli zobaczyć miej więcej jak to wygląda.

0 0
Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz