Jak przeżyć? Na początek SOR… Szpitalny Oddział Ratunkowy

Po głośnych aferach związanych z SOR-em, szpitalami, trafiłem na ciekawy artykuł przedstawiający jak przeżyć trafiając na oddział szpitalny. Warto zaznajomić się z tekstem, punktami jak postępować krok po kroku, jak i listą szpitali w naszym regionie by wiedzieć, gdzie pojechać w razie konkretnych dolegliwości. Nie wiadomo kiedy co się może stać, jak to w życiu...
Czytaj więcej
0 0

Jedź bezpiecznie po Krakowie

Kilka odcinków programu emitowanego w TVP Kraków "Jedź bezpiecznie". Program na ma celu pokazanie poprawnej jazdy po krakowskich ulicach, pokazaniu błędów jaki popełniają piesi, rowerzyście, a przede wszystkim kierowcy.
Zapraszam do oglądnięcia podsumowania roku 2017 oraz kilku wcześniejszych odcinków serii.
Czytaj więcej
0 0

Pomysł na weekend: Zarabie w Myślenicach

 Pomysł na weekend z ekurdwanów.pl: nie dawno odkryliśmy miejsce Zarabie w Myślenicach od naszego osiedla to odległość 30 km. Super miejsce dla każdego kto chce odpocząć, pobiegać, odprężyć się choć na chwilę.
Liczne alejki do spacerowania, biegania, plac zabaw, piaskownica, piaszczyste boisko do gry w piłkę nożną oraz siatkówkę, betonowe boisko do kosza, płynąca Raba i wiele wiele więcej. Zobacz zdjęcia i mapę w dalszej części artykułu.
Czytaj więcej
0 0