Tutaj zamówisz projekt i wydruk. Nowa drukarnia i studio reklamowe InGraphic

9
+ -
0
Na osiedlu, przy ul. Wysłouchów 48 funkcjonuje Studio Reklamy i Poligrafii Ingraphic. Jest to drukarnia cyfrowa i studio projektowe. W jednym miejscu można zamówić projekt, reklamę drukowaną oraz reklamę zewnętrzną.
Główne usługi to projektowanie i druk ulotek, wizytówek, plakatów, folderów reklamowych, zaproszeń, dyplomów, certyfikatów, naklejek, etykiet a także reklama zewnętrzna.Na osiedlu, przy ul. Wysłouchów 48 funkcjonuje Studio Reklamy i Poligrafii Ingraphic. Jest to drukarnia cyfrowa i studio projektowe. W jednym miejscu można zamówić projekt, reklamę drukowaną oraz reklamę zewnętrzną.
Główne usługi to projektowanie i druk ulotek, wizytówek, plakatów, folderów reklamowych, zaproszeń, dyplomów, certyfikatów, naklejek, etykiet. Drukarnia przyjmujemy zamówienia na wykonanie banerów, tablic informacyjnych, szyldów, roll-upów, kasetonów, fototapet, folii na okna.
Zakres usług jest bardzo szeroki.  Studio projektowe, oprócz standardowych projektów, wykonuje strony internetowe, banery reklamowe na potrzeby internetu. 

Firma znajduje się w kompleksie budynków przy usł Wysłouchów i Bojki
Ingraphic Studio Reklamy i Poligrafii
ul. Wysłouchów 48
30-611 Kraków
czynne: poniedziałek-piątek
od 9:00-15:00
tel:789 386 053
e-mail: [email protected]

Add comment

The author will be very pleased to hear feedback about your news.

Komentarze 0