9
+ -
0
Na osiedlu, przy ul. Wysłouchów 48 funkcjonuje Studio Reklamy i Poligrafii Ingraphic. Jest to drukarnia cyfrowa i studio projektowe. W jednym miejscu można zamówić projekt, reklamę drukowaną oraz reklamę zewnętrzną.
Główne usługi to projektowanie i druk ulotek, wizytówek, plakatów, folderów reklamowych, zaproszeń, dyplomów, certyfikatów, naklejek, etykiet a także reklama zewnętrzna.0
+ -
0
 Zrób zdjęcie do różnych dokumentów, dowód osobisty, prawo jazdy, zdjęcia okolicznościowe, foto książki, zdjęcia ślubne, wakacyjne i wiele innych. Dysponują profesjonalnym sprzętem fotograficznym i oświetleniowym, opartym o aparaty i optykę firmy Canon (DX, D1 Mark IV, D5 Mark III z obiektywami serii "L"). Zdjęcia wykonują doświadczeni fotograficy, zatrudnieni w naszej firmie.
0
+ -
0
 
Kiedyś jedna z pierwszych kafejek internetowych na osiedlu Kurdwanów Nowy, która jako pierwsza zaczęła tworzyć sieć osiedlową między 70 blokami. Na osiedlu od 2002 roku, nie którzy pamiętają osiedlowy hub i wymianę plikami między użytkownikami, późniejsze połączenie z użytkownikami innych dostawców internetowych. Obecnie idąc z czasem oraz rozszerzyć i ulepszyć naszą ofertę połączyliśmy swoje siły z firmą MT-Net, dostawcą internetu i telewizji. Dzięki temu wdrożyliśmy nowe technologie i nowe usługi – jeszcze szybszy internet, telewizję w HD, z których już teraz możecie korzystać.
0
+ -
1
Jeśli potrzebujesz naklejki, wlepki, tabliczki informacyjnej tanio, profesjonalnie i szybko dobrze trafiłeś. Blisko naszego osiedla bo Na Kozłówce znajduje się drukarnia różnego rodzaju nalepek. W swojej ofercie mają Tabliczki Plexi, PVC, Naklejki 3D wypukłe żelowe, Naklejki magnesowe, Folia One Way Vision To wysokiej jakości folia perforowana, Naklejki fotoluminescencyjne (świecące w ciemnościach), Naklejki drukowane, Naklejki Karbon 3D, Naklejki fluorescencyjne, Naklejki z twardej folii imitującej zacieraną stal, aluminium, Naklejki chrom, Naklejki standardowe w połysku lub w macie, Naklejki odblaskowe.